KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Program wsparcia COVID 19: kolejne pakiety rozdane!

We wtorek, 8. września nasi strażacy odwiedzili kolejne punkty usługowe z terenu powiatu piotrkowskiego rozdysponowując maseczki ochronne oraz płyny dezynfekcyjne. To kolejna akcja w ramach programu wsparcia COVID 19 z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Tym razem odwiedziliśmy sklepy spożywcze w miejscowościach: Łęczno, Bilska Wola, Kurnędz oraz Biała. Rozdaliśmy nieodpłatnie kolejne 60 litrów płynu dezynfekcyjnego oraz 300 sztuk maseczek ochronnych.

To nie jedyne nasze wsparcie dla mieszkańców powiatu piotrkowskiego. Już w najbliższą sobotę (12. września) będziemy obecni na tegorocznej edycji VII Ultra Maratonu wokół Zalewu Sulejowskiego organizując na miejscu mobilny punkt wsparcia przeciw COVID 19.

Więcej informacji o naszym programie: https://ospprzyglow.pl/program-wsparcia-covid-19/

Strona programu: https://niw.gov.pl/nasze-programy/program-covid-19/

Prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania na powyższe pakiety poprzez e-mail osp@przyglow.net. Zachęcamy również do włączenia się w akcję pomocy mieszkańcom inne firmy oraz stowarzyszenia.