KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

MDP, DDP. Młodzi strażacy OSP Przygłów

Przy jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Przygłowie działa Młodzieżowa i Dziecięca Drużyna Pożarnicza składająca się zarówno z dziewcząt jak i chłopców. W skład naszych drużyn wchodzą dzieci i młodzież z miejscowości: Przygłów, Włodzimierzów, Łęczno, Kałek, Sulejów, Barkowice, Piotrków Trybunalski oraz Sulejów. Jest to blisko 50 – osobowa grupa w wieku od 6 do 16 lat.

Głównym celem działalności naszych młodych strażaków jest udział w zawodach sportowo – pożarniczych, konkursach z zakresu wiedzy pożarniczej, szkoleniach oraz przygotowaniu do służby w strukturach OSP i PSP.

Wszelkich informacji udzielimy pod numerem telefonu + 48 722 126 533 (Bartłomiej Kolasiński – opiekun MDP) lub + 48 722 126 536 (Aneta Kolasińska – opiekun DDP).

Terminarz zbiórek oraz planowanych przedsięwzięć znajduje się pod linkiem https://ospprzyglow.pl/events/

Deklaracja wstąpienia do MDP lub DDP Przygłów

Standardy Ochrony Małoletnich w OSP

Uchwałą Zarządu z dnia 8 lutego 2024 r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Przygłowie zostały przyjęte Standardy Ochrony Małoletnich. Poniżej znajdują się wszystkie dokumenty związane z wprowadzonymi standardami.