KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza do udziału w akcji #UNasCzystyLas

Nasza jednostka aktywnie włącza się w akcję zorganizowaną przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Celem akcji jest zainspirowanie wszystkich mieszkańców woj. łódzkiego, szczególnie zaś najmłodszych do wspólnego dbania o czystość okolicznych lasów i terenów zielonych. Cel jest szczytny – dlatego wspólnie posprzątajmy las!

Strażacy OSP Przygłów w najbliższą niedzielę (13. września) będą porządkować wybraną część lasu na terenie gminy Sulejów należącą do Nadleśnictwo Piotrków, Lasy Państwowe. W akcję włączyli się również harcerze z 37 DH „Wilki” i 37 GZ „Wilczki” z Przygłowa.

Zapraszamy mieszkańców Przygłowa, Włodzimierzowa i okolicznych miejscowości do aktywnego włączenia się w akcję. Zapraszamy całe rodziny, przyjaciół i nauczycieli. Zbiórka w niedzielę, 13. września o godzinie 9.00 przy budynku OSP Przygłów.