KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Piotrkowskie starostwo włącza się w akcje edukacyjną #Bezpieczna butla, bezpieczny dom

#Bezpieczna butla, bezpieczny dom – kampania informacyjna przygłowskich strażaków do której oficjalnie dołączyło Piotrkowskie Starostwo.

Miło nam poinformować, iż do naszej kampanii edukacyjnej dotyczącej bezpiecznego korzystania z butli propan – butan oficjalnie dołączyło Powiat Piotrkowski – Starostwo Powiatowe W związku z tym kampania informacyjna zostaje rozszerzona na cały powiat piotrkowski.

Pan Starosta Piotr Wojtysiak obejmie patronat nad kampanią. Dziękujemy serdecznie za dołączenie do tak ważnej akcji społecznej.

Przypomnijmy:
W związku z ostatnią tragedią, która wydarzyła się we Włodzimierzowie przy ulicy Zdrowie strażacy OSP Przygłów rozpoczynają kampanię informacyjną „Bezpieczna butla, bezpieczny dom”. Kampania skierowana jest do mieszkańców powiatu piotrkowskiego i ma za zadanie uświadomienie jak wielkim zagrożeniem jest nieprawidłowe korzystanie z butli gazowych.

Strażacy przeprowadzą kampanię edukacyjną wśród mieszkańców oraz m.in. wytypują osoby z powiatu którym zostaną rozdane czujki wykrywające ulatniający się gaz.