KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych rozstrzygnięty

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej W Łodzi rozstrzygnął kolejny program finansowania jednostek OSP. Tym razem był to „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych” w zakresie „Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”.

Oficjalna lista która została dziś opublikowana na stronie funduszu zawiera wszystkie jednostki OSP którym przyznano dofinansowanie. Beneficjentami były jednostki OSP z województwa łódzkiego, które mogły się starać o najwyższą kwotę 25 tys. złotych lecz nie mniejszą niż 10 tys. złotych i nie przekraczająca 99% kosztów kwalifikowanych. Łączna kwota programu to 1 200 000,00 zł. Nabór wniosków prowadzony był od 31 sierpnia do 11 września 2020 roku.

Pełna lista jednostek OSP, którym przyznano dotacje znajduje się na stronie funduszu http://www.wfosigw.lodz.pl/ogolnopolski-program-finansowania-sluzb-ratowniczych-w-zakresie-czesc-2-dofinansowanie-zakupu-sprzetu-i-wyposazenia-jednostek-ochotniczych-strazy-pozarnych,46,828.html

Może Cię również zainteresuje: