KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Życzenia świąteczne i noworoczne

Mieszkańcom Przygłowa oraz gminy Sulejów, strażakom Państwowej Straży Pożarnej, druhom Ochotniczych Straży Pożarnych oraz wszystkim sympatykom jednostki z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2020 roku składamy życzenia pomyślności i wszelkiego dobra.

Niech radość i pokój tych szczególnych Świąt będą obecne w każdym dniu nadchodzącego roku. Oby był on szczęśliwy, pozwolił spełnić dążenia osobiste i zawodowe oraz przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.

Mijający rok był dla strażaków naszej jednostki bardzo trudny. Wykonaliśmy ogromna pracę na rzecz mieszkańców Przygłowa i gminy Sulejów. Aktywnie włączaliśmy się również w akcje charytatywne – największym zadaniem jest dla nas pomoc Krystiankowi.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować strażakom z Rozprzy za bezinteresowne zaangażowanie i pomoc w zbiórce pieniędzy dla Krystianka. Dziękujemy Nadleśnictwu Piotrków za wzorową współprace podczas akcji gaśniczych oraz charytatywnych. Wielkie podziękowania kierujemy również jednostkom OSP, które włączyły się w akcję zbiórki złomu dla Krystianka. Wspólnie uzbieraliśmy 150 ton złomu co dało ponad 100 tysięcy złotych.

W roku 2020 życzymy wszystkim wielu zrealizowanych pomysłów, bezpiecznego życia, życzliwości otoczenia, szczęścia i pomyślności w pracy i życiu osobistym, satysfakcji ze społecznego zaangażowania!

Życzą, Strażacy OSP Przygłów