KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Gramy dla Kuby – charytatywny turniej piłki nożnej.

W dniu dzisiejszym na terenie gminy Mniszków został rozegrany charytatywny turniej piłki nożnej pod nazwą „Gramy dla Kuby”. W turnieju wzięło udział 29 drużyn, którzy sportowe zmagania rozegrali na halach w : Błogim, Bukowcu, Wójcinie i Mniszkowie.

Jakub Kowalski, 16 letni mieszkaniec Zarzęcina zmaga się z ciężką chorobą nowotworową – rakiem prostaty. Sportowcy klubu LKS Mniszków postanowili zorganizować charytatywny turniej piłki nożnej dla Kuby i w ten sposób rozpocząć zbiórkę pieniędzy na leczenie.

W turnieju rozegranym na hali w Błogim udział wzięli strażacy z OSP Przygłów. Rozegrali mecze zaliczając 2 zwycięstwa oraz 2 przegrane. Tym samym wsparli kolejną charytatywną akcje związaną z leczeniem chorób nowotworowych.

Serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy wspaniałego turnieju!