Pomoc dzieciom poległych strażaków z Białegostoku

Koleżanki i Koledzy! Straciliśmy podczas służby w Białymstoku dwóch odważnych strażaków. Osierocili oni dwójkę małych dzieci. Fundacja Dorastaj z Nami prowadzi zbiórkę na rzecz ich rodzin. Darowiznę można przekazać poprzez stronę internetową Fundacji lub bezpośrednio wpłacając na konto nr: 29 1030 1508 0000 0008 1545 4006 z dopiskiem „Białystok”. Dziękujemy za każdą wpłatę.

25 maja w Białymstoku w akcji ratowniczej śmierć poniosło dwóch strażaków. Osierocili dwoje malutkich dzieci. One już nigdy nie będą miały taty, który uczyłby ich stawiać pierwsze kroki. Jeśli tylko chcesz możesz pomóc tym dzieciom i ich mamom. Pomóżmy im razem. Liczy się każda złotówka. Akcję prowadzimy wspólnie z Fundacją Pomocy PSP „Solidarni” przy wsparciu Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.