KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

II Strażackie 9.98 km

Dzisiaj o godzinie 11.00 w Leśnictwie Meszcze gmina Moszczenica odbyła się druga edycja biegu i wycieczki rowerowej pod nazwą II Strażackie 9.98 km – startujemy po protezy dla Michała. Do pokonania był odcinek 9.98 km na drogach Rezerwatu Dęby w Meszczach . Podczas trwania imprezy można było wesprzeć zbiórkę pieniężną, która w całości zostanie przekazana na zakup protez dla kolegi Michała Krawczyka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.

Po biegu lub przejażdżce rowerem wszyscy zjedli pyszną grochówkę oraz usmażyli kiełbaski przy ognisku. Uczestnicy otrzymali medale oraz drobne upominki. Najszybsi dostali atrakcyjne nagrody rzeczowe min. hełm strażacki, buty specjalne. Wielkie brawa dla organizatorów za przygotowanie wspaniałej utrzymanej w  rodzinnej atmosferze imprezy połączonej ze szczytnym celem.

Galeria:

Zdjęcie 1 z 19

 

fot.: Aneta Kolasińska