KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Zawody sikawek w Przygłowie

Dnia 09.07.2017r. przy remizie OSP Przygłów odbyły się IX Powiatowe Zawody Sikawek Konnych i Przenośnych. Organizatorem zawodów był Starosta Piotrkowski, Burmistrz Sulejowa, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Piotrkowie Tryb. oraz OSP Przygłów.

Zawody były podzielone na dwie kategorie: Sikawki Przenośne i Sikawki Konne. Łączne udział wzięło osiem drużyn. Drużyny Młodzieżowe i Żeńskie musiały przeskoczyć rów, natomiast Drużyny Męskie za pomocą piły przeciąć drzewo. I tym razem mogliśmy cieszyć się z wyników naszych strażaków. Zdobyliśmy trzy I miejsca oraz jedno II. Szczegółowe wyniki przedstawia poniższa tabela.

Każda drużyna biorąca udział w zawodach dostała pamiątkowy puchar, medale, dyplom oraz nagrodę w postaci węża bojowego.

Najmłodsi sympatycy naszej jednostki mogli pobawić się w małego strażaka dzięki hydronetkom strażackim oraz robić pamiątkowe zdjęcie przy „foto ściance Strażaka”. Dzieciaki mogły dodatkowo korzystać z darmowego wesołego miasteczka.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się piana oraz kąpiel pod kurtyną. Dorośli zaś mieli do dyspozycji stół wiejski oraz ogródek gastronomiczny. Festyn zakończył się dyskoteką pod chmurką.

Dziękujemy serdecznie wszystkim drużynom za udział. Sędziom z OSP Koło za to, że czuwali za prawidłowe przeprowadzenie ćwiczenia bojowego. Wszystkim zaproszonym gościom za przybycie.  Kibicom za doping i wspaniałą zabawę. Do zobaczenia za rok!

Galeria:

Zdjęcie 1 z 69

 

foto: A.Kolasińska, M.Rytych