KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Witamy lato – festyn rodzinny [GALERIA]

Dzisiaj nasza jednostka wzięła udział w festynie rodzinnym pod nazwą „Witamy lato”. Organizatorem jest Niepubliczne Przedszkole „Uśmiech Dziecka” we Włodzimierzowie. Festyn cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a dzieci miały mnóstwo atrakcji. Nasi strażacy po przybyciu na miejsce zaprezentowali sprzęt posiadający na samochodzie GBA MAN, a następnie rozstawili kurtynę wodną. Dzieciaki z duża radością skorzystały z możliwości wzięcia „prysznica” pod chmurką.

Mali ciekawscy mieli również możliwość obejrzenia samochodu pożarniczego w środku oraz przymierzyć ubrania ochronne czy hełm. Po dzieciach było widać iż wzbudziliśmy duże zainteresowanie. Odpowiedzieliśmy na wiele ciekawych pytań oraz zaprezentowaliśmy możliwości sprzętu. Festyn odbył się w rodzinnej atmosferze.

Galeria:

Zdjęcie 1 z 42