KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Wyniki II edycji konkursu #Bezpieczna Butla, bezpieczny dom

Bezpieczna butla, bezpieczny dom

Przedstawiamy wyniki II edycji konkursu w ramach kampanii edukacyjnej #Bezpieczna butla, bezpieczny dom. Wśród osób, które spełniły wszystkie warunki konkursowe wyłoniliśmy zwycięzców! Nagrodą są czujniki gazu ufundowane przez Powiat Piotrkowski – Starostwo Powiatowe.

W konkursie mogli wziąć udział mieszkańcy powiatu piotrkowskiego. W II edycji konkursu mieszkańcy mieli za zadanie zapoznać się z prezentacją dotyczącą bezpiecznego korzystania z butli gazowych oraz do postu konkursowego na profilu facebook jednostki dodać komentarz z wymyśloną rymowanką, historyjką, sloganem, hasłem itp., który według nich najbardziej pasuje do grafiki konkursowej.

Bezpieczna butla, bezpieczny dom

Udział w konkursie, tak jak w przypadku I edycji, był nieodpłatny i miał za zadanie propagowanie bezpiecznego korzystania z butli gazowych. Wśród komentujących zostało wyłonionych 10 osób, którym zostaną przekazane czujki gazowe wraz z instrukcją montażu (lista osób znajduje się w poście konkursowym). Na tym nie koniec. Strażacy OSP Przygłów pozyskali kolejne czujniki gazu, które przekażą mieszkańcom powiatu piotrkowskiego! Wystarczy śledzić naszą stronę oraz profil facebook!

Link do prezentacji: #Bezpieczna butla, bezpieczny dom – kampania informacyjna

📣📣 Uwaga❗️❗️Przedstawiamy wyniki II edycji konkursu #Bezpieczna butla, bezpieczny dom. ❌Wśród osób, które spełniły…

Opublikowany przez OSP KSRG Przygłów Niedziela, 27 grudnia 2020