KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Wygraj czujkę gazu! III edycja konkursu kampanii informacyjnej

Bezpieczna butla, bezpieczny dom - konkurs

Ogłaszamy III edycję konkursu w ramach kampanii edukacyjnej „Bezpieczna butla, bezpieczny dom”. Tym razem mamy 15 czujników gazu, które ufundował sklep pożarniczy Horpol oraz Oddział Wojewódzki ZOSP RP woj. łódzkiego. Celem kampanii jak i samego konkursu jest propagowanie bezpiecznego korzystania z butli propan, butan lub ich mieszanek. Strażacy OSP Przygłów kampanię przygotowali po wybuchu gazu we Włodzimierzowie (15.11.2020).

Jest to III edycja konkursu przeprowadzonego w ramach naszej kampanii edukacyjnej. Tym razem mamy do rozdania mamy kolejne 15 sztuk! Co należy zrobić, aby wygrać? Zapoznaj się z prezentacją dotyczącą bezpiecznego korzystania z butli gazowych (link poniżej). Do postu konkursowego na naszym profilu facebook dodaj 3 najważniejsze Twoim zdaniem zasady bezpiecznego korzystania z butli propan butan. Ogłoszenie wyników nastąpi 28 lutego 2021 roku.

Link do prezentacji: #Bezpieczna butla, bezpieczny dom – kampania informacyjna

Link do postu konkursowego: https://fb.watch/3EYw5LJkFV/