KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Spotkanie w sprawie zbiórki złomu dla Krystianka

Dzisiaj o godzinie 17.00 w remizie OSP Przygłów odbyło się zebranie dotyczące strażackiej zbiórki złomu dla Krystianka. Na zebraniu stawili się reprezentanci 22 jednostek OSP z terenu powiatu piotrkowskiego oraz opoczyńskiego. Skala zbiórki przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów...

Zbiórka będzie prowadzona 7 grudnia od godziny 7.00. W tym dniu na placu OSP Przygłów ustawione zostaną kontenery do których strażacy będą przywozić zebrany złom z okolicznych miejscowości. Darczyńcy będą mogli również przywieźć złom bezpośrednio na plac OSP.

Takiego przedsięwzięcia u działem tylu jednostek OSP nie było nigdy w powiecie, województwie, a nawet w Polsce! W zbiórce wezmą udział strażacy z OSP: Przygłów, Sulejów, Sulejów – Podklasztorze, Strzelce, Łęczno, Biała, Kłudzice, Witów, Lubień, Łazy Dąbrowa, Lubiaszów, Koło, Srock, Parzniewice, Bukowiec nad Pilicą, Żarnowica Duża, Kurnędz, Barkowice, Uszczyn, Stobnica Piła, Papieże oraz OSP Błogie!

Strażacy wyznaczyli swoje obszary działania oraz wyznaczyli na każdy obszar koordynatora do którego można będzie dzwonić i zgłaszać chęć oddania złomu. Aktualny podział wygląda następująco:

Do koordynatorów bezpośrednio można dzwonić w dniu zbiórki jednak prosimy o wcześniejszy kontakt co ułatwi zaplanowanie odbioru złomu – więcej na temat samej zbiórki pod tym linkiem. Prosimy również o śledzenie naszego profila na facebooku, gdzie będą się pojawiać najnowsze informacje.

Przedstawicieli poszczególnych jednostek prosimy o pobranie swoich plakatów i umieszczanie w sieci. Plakaty oraz wykaz miejscowości dostępne są pod tym linkiem: https://drive.google.com/open?id=15f5J97Cf-n7Tc07DzDDZatPrFMzQFQrp

Dziękujemy serdecznie za tak duży odzew oraz zaangażowanie się w charytatywną zbiórkę złomu dla Krystianka. Strażacy zawsze razem!

W razie pytań lub zauważonych błędów proszę o kontakt pod numerem 722 126 533 (Bartek)