KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Przekazanie Jelcza dla OSP Barkowice Mokre

W dniu dzisiejszym został oficjalnie przekazany ciężki samochód ratowniczo – gaśniczy marki Jelcz Ochotniczej Straży Pożarnej w Barkowicach Mokrych. Jelcz służył w naszej jednostce od 1994 roku, który pozyskaliśmy z PSP Radomsko.

Uroczyste przekazanie miało miejsce w naszej remizie z udziałem: Burmistrza Sulejowa Wojciecha Ostrowskiego, Inspektora ds. obronnych i informacji niejawnych w UM w Sulejowie Włodzimierza Kapca, Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Sulejowie Stanisława Chmielewskiego oraz przedstawicielami zarządów obu jednostek oraz strażakami.

W miejsce Jelcza do przygłowskiej straży trafił nowy ciężki samochód ratowniczo – gaśniczy marki MAN, który od 1 listopada został włączony w podział bojowy.

Galeria:

Zdjęcie 1 z 24