KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Prezent od leśników: dwie hydronetki plecakowe ERMAK!

Dwie hydronetki plecakowe ERMAK 25 przekazali dziś piotrkowscy leśnicy na rzecz naszej jednostki. Sprzęt wykorzystywany będzie głównie przy pożarach lasów, traw oraz nieużytków. Jak podkreślają piotrkowscy leśnicy identyczny sprzęt wykorzystują w swojej codziennej pracy i sprawdza się bardzo dobrze.

– Hydronetka plecakowa ERMAK 25 dostosowana jest do podawania wody lub piany gaśniczej. Wyposażona w prądownicę pistoletową umożliwia wyrzut wody na odległość 8,5 metra.

– Wewnątrz warstwa PCV stanowi szczelny zbiornik, z zewnątrz gruby materiał zapewnia pewną ochronę przed uszkodzeniami i przenikaniem wody. Na ramionach i na pasie biodrowym są dodatkowe miękkie wkładki dające większy komfort pracy!

Bardzo dziękujemy za dostrzeżenie naszej działalności, przekazanie sprzętu oraz wzorowej współpracy w roku 2019 i latach poprzednich!