KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Pomóżmy wspólnie Krystiankowi!

Krystianek, 3 letni mieszkaniec Przygłowa musi zmagać się z ciężką chorobą nowotworową – neuroblastoma 4 stopnia brzmi jak wyrok… To był piękny, słoneczny, sierpniowy poranek, kiedy Mama Krystianka usłyszała od Synka – „Mamusiu boli mnie brzuszek”. Po kilkudniowym bólu i wstępnej diagnozie, pediatra zdiagnozował zatrucie pokarmowe...

Edyta, mama Krystianka postanowiła jednak udać się na prywatne badanie usg jamy brzusznej. Badanie nie wykazało nic niepokojącego jednak lekarzy zmartwił stan płuc, który wykazywał występowanie w nich wody.

Diagnoza nadal niepokoiła mamę, która udała się do Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie w celu dalszych badań. Następnie Krystianek został odesłany do szpitala w Łodzi, gdzie wraz z mamą usłyszał WYROK – 9 centymetrowy złośliwy guz…

Krystianek to 3 letni mieszkaniec Przygłowa. Zawsze uśmiechnięty, dający szczęście mamie Edycie i bratu Igorowi. Nigdy na nic nie chorował. Przyszło mu się zmierzyć z ciężką chorobą nowotworową.

Musimy zebrać ponad 1 milion złotych!

Nie możemy pozostać obojętni i musimy Krystiankowi pomóc wyzdrowieć! Wspólnymi siłami możemy wszystko. Jeśli każdy z nas dołoży „małą cegiełkę” na Jego konto to jesteśmy wstanie odbudować Jego zdrowie – bo MOC TO POMOC!

Na Krystianka czeka grupa „Krasnoludków” z Samorządowego Przedszkola w Przygłowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Przygłowie, gdzie śladem brata Igora MUSI wstąpić!

15 grudnia serdecznie zapraszamy na teren OSP Rozprza od godziny 14.00, gdzie będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla Krystianka. Przewidziano wiele atrakcji oraz licytacji wartościowych przedmiotów – więcej informacji na fanpegu Krystianka.

7 grudnia organizujemy Strażacką zbiórkę złomu dla Krystianka, która obejmuje całą gminę Sulejów oraz niektóre miejscowości z powiatu piotrkowskiego i opoczyńskiego! – więcej informacji tutaj.

Na ten moment prowadzone są również zbiórki internetowe dla Krystianka:

– na portalu fundacji Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową pod linkiem: https://naratunek.org/jak-pomaga-1/to-nie-byl-zwykly-bol-brzuszka-a-grozny-nowotwor-krystianek-walczy-z-neuroblastoma-iv-stopnia/

– na stronie fundacji Siepomaga pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/zycie-krystianka

Internetowe licytacje na których można wygrać wiele wartościowych rzeczy: https://www.facebook.com/groups/licytacjedlakrystianka/

Podziękowania dla: OSP Rozprza, Rozprza.info. Razem możemy wszystko!

Osoby zainteresowane pomocą dla Krystianka proszone są o kontakt pod numerem telefonu 722-126-533 (Bartłomiej, Przygłów) lub 604-195-998 (Piotrek, Rozprza)

Krystianek Jesteśmy z Tobą!