KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Polsko – ukraiński piknik integracyjny „Nauczmy się siebie nawzajem”

Drugi polsko – ukraiński piknik integracyjny „Nauczmy się siebie nawzajem” za nami. Rozpoczął się w niedzielę, 14 sierpnia, o godz. 15 na boisku OSP Przygłów. Na rodzinnym pikniku czekało mnóstwo atrakcji: zabawy i animacje, plac zabaw oraz poczęstunek.

Nie zabrakło również konkurencji sportowych z nagrodami. Konkurencje miały charakter pożarniczy. Każdy mógł spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanym torze. Po jego pokonaniu wszyscy uczestniczy otrzymywali nagrody!

Po konkurencjach sportowych zabawy i animacje poprowadzili harcerze z Przygłowa. Było przeciąganie liny, skoki w workach oraz bańki mydlane. Oczywiście po ukończeniu zabaw również czekały nagrody, które przekazywali harcerze. Łącznie podczas pikniku rozdaliśmy 400 różnych nagród.

Rodzinny piknik integracyjny w Przygłowie

Podczas pikniku dla dzieci cały czas dostępny był dmuchany plac zabaw, popcorn czy wata cukrowa. Strażacy zaprezentowali również swoje pojazdy bojowe oraz zabytkowy STAR 25. Zainteresowani mogli się również nimi przejechać. Dla wszystkich przygotowano również ciepły poczęstunek. Czas pikniku umilał Dj Artur Pasieczyński, który zadbał o oprawę muzyczną całej imprezy.

Sprzyjająca pogoda, liczne atrakcje, miła atmosfera sprawiły, że uczestnicy pikniku świetnie się bawili. Organizacja tego wydarzenia możliwa była dzięki funduszom z budżetu Województwa Łódzkiego w ramach programu „MoceNadŁódzkie”.