KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Nasza jednostka po raz piąty wyróżniona!

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Tryb. dnia 24 stycznia podsumowała 2017 rok. Za wzorową działalność operacyjną w ramach Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego z  terenu powiatu piotrkowskiego wyróżniono trzy jednostki: OSP Wolbórz, OSP Rozprza i OSP Przygłów.

W 2017 roku odnotowano wzrost zdarzeń o 7,7% tj. o  176 zdarzeń. Łączna ilość zdarzeń w podsumowanym roku wynosi 2455 z czego pożary stanowią 441, miejscowe zagrożenia 1827 i  alarmy fałszywe 187.

Największa liczba interwencji wystąpiła tak samo jak w 2016r. w gminie Sulejów (338). Następnie w gminie Wola Krzysztoporska (248). Mimo to nasza gmina odnotowała spadek liczby zdarzeń z rokiem poprzednim o 18%.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wyróżnienie naszej jednostki piąty raz z rzędu.

Galeria:

Zdjęcie 1 z 6