KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

II Parafialne Zawody Sportowo – Pożarnicze

W sobotę (6 października) na boisku OSP Przygłów odbyły się II Parafialne Zawody Sportowo – Pożarnicze! Na starcie stawiły się drużyny z jednostek: OSP Barkowice Mokre, OSP Koło oraz OSP Przygłów – 2 męskie oraz 1 żeńska. Inicjatorami zawodów są Mieczysław Lec prezes zarządu OSP Koło oraz Tomasz Biłek naczelnik jednostki OSP Koło.

Zawody mają charakter przyjaznej rywalizacji w których najważniejsza jest integracja strażaków z pobliskich jednostek. W tym roku zostały zorganizowane w naszej jednostce jako zwycięzców z poprzedniej edycji zawodów. Drużyny walczyły o „puchar przechodni” radnego Sławomira Szczura z OSP Barkowice.

Zawody polegały na rozwinięciu ćwiczenia bojowego. Pod uwagę sędziowie brali czas wykonania ćwiczenia, który decydował o zdobytym miejscu.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

I miejsce OSP Przygłów A

II miejsce OSP Barkowice Mokre

III miejsce OSP Przygłów B

IV miejsce OSP Koło

V Miejsce OSP Przygłów drużyna żeńska

Startującym drużyny został dh Stanisław Chmielewski – Prezes Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Sulejowie. Sędziami zawodów zostali dh Sławomir Szczur oraz dh Mieczysław Lec.

Po zawodach uczestniczy usiedli przy wspólnym ognisku oraz strażackiej grochówce. Ustalono iż następne zawody zostaną zorganizowane w OSP Barkowice. Do zobaczenia za rok!

 

Galeria:

Zdjęcie 1 z 78

Fot.: Marta Rytych – więcej zdjęć z zawodów na profilu facebook Marty —-> kliknij tutaj