KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

X Powiatowe Zawody Sikawek Konnych i Przenośnych

Dnia 05.08.2018r. przy remizie OSP Przygłów odbyły się X Powiatowe Zawody Sikawek Konnych i Przenośnych. Organizatorem zawodów był Urząd Miasta i Gminy w Sulejowie, Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Tryb., Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Piotrkowie Tryb., Zarząd Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Sulejowie i OSP Przygłów.

Zawody były podzielone na dwie kategorie: Sikawki Przenośne i Sikawki Konne. Łączne udział wzięło 11 drużyn. Szczegółowe wyniki przedstawia poniższa tabela.

Każda drużyna dostała dyplom, medale oraz nagrodę. Dodatkowo drużyny uplasowane na podium puchar. Nagrody ufundowane zostały przez Urząd Miasta i Gminy w Sulejowie oraz Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Tryb.

Puchar za pielęgnowanie tradycji strażackich

Szczególny puchar ufundował Starosta Powiatu Piotrkowskiego Pan Stanisław Cubała. Puchar ten otrzymała nasza jednostka za pielęgnowanie tradycji strażackich oraz kolejną organizację zawodów. Na festynie nie brakowało atrakcji dla najmłodszych sympatyków. Można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie przy foto ściance Strażaka, zabawić się w małego strażaka dzięki hydronetkom strażackim. Dzieciaki mogły dodatkowo korzystać z darmowego wesołego miasteczka. Zawody umilał Dj.

Zawody cieszą się coraz większą popularnością. Drużyn startujących z roku na rok przybywa. Gospodarze serdecznie dziękują wszystkim drużynom za udział oraz wspólną zabawę fair play.

Druhnom i Druhom z OSP Koło za sędziowanie. Wszystkim zaproszonym gościom za przybycie.  Kibicom za doping i wspaniałą zabawę. Do zobaczenia za rok!!!

[Not a valid template]