KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Czwarty raz wyróżniona w powiecie piotrkowskim: OSP KSRG Przygłów

Dnia 31 stycznia 2017 roku Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się narada roczna. Podsumowano działalność Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim za rok 2016. Wyróżniono dwie jednostki  z terenu powiatu piotrkowskiego za działalność operacyjną tj. OSP Wola Krzysztoporska oraz OSP Przygłów.

Ilość zdarzeń na terenie miasta i powiatu w roku 2016 to 2279 z czego 472 to pożary, 1627 miejscowe zagrożenia oraz 180 alarmów fałszywych. W porównaniu z rokiem 2015 liczba interwencji zmniejszyła się o 26 w stosunku do poprzedniego. Na terenie gminy Sulejów odnotowano 412 zdarzeń czyli, aż o 156 interwencji więcej niż w roku 2015.

Miło jest nam ogłosić, że jesteśmy jak dotąd jedyną Ochotniczą Strażą Pożarną w Powiecie Piotrkowskim, która czwarty raz z rzędu została wyróżniona. Dyplom odebrał dh Michał Rytych – naczelnik naszej jednostki i otrzymał gratulacje min. od: st. bryg. Włodzimierza Kapca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży w Piotrkowie Tryb., nadbryg. Tadeusza Karcza Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSRP RP w Piotrkowie Tryb. oraz Wojciecha Ostrowskiego Burmistrza Miasta i Gminy Sulejów.

Wyróżnienie dla OSP Przygłów

Zdjęcie 1 z 15