KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

SpoKREWnieni służbą – ogólnopolska akcja krwiodawstwa

„SpoKREWnieni służbą” to ogólnopolska akcją krwiodawstwa pod patronatem ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka i ma na celu oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym w dniu święta państwowego przypadającego 1 marca, a ustanowionego w 2011 roku jako Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W ramach tej akcji funkcjonariusze służb podległych MSWiA, w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, oddają krew chorym i ofiarom wypadków.

Dziś zbiórka zorganizowana była przed Kościołem we Włodzimierzowie. Nasza jednostka również włączyła się w akcje, 16 naszych strażaków oddało dzisiaj krew na ten cel. Wszystkim, którzy uczestniczyli w zbiórce  składamy serdeczne podziękowania, a dla pozostałych zaproszenie do udziału w tak szczególnym programie.

Galeria:

Zdjęcie 1 z 22

 

Fot.: A. Kolasińska, K. Rytych