KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Barbara Marecka pierwsza w kraju! Strażacki konkurs plastyczny

We wtorek, 23 marca 2021, na stronie internetowej Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego. Wśród zwycięzców znalazła się druhna Barbara Marecka reprezentująca naszą jednostkę. Zajęła pierwsze miejsce w grupie „V” tj. osób dorosłych.

W tegorocznej edycji konkursu wpłynęło 208 prac z województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, łódzkiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Jak czytamy na stronie Związku – „Komisja konkursowa oceniając prace plastyczne wzięła pod uwagę ich zgodność z tematem, estetykę wykonania oraz wykorzystaną technikę plastyczną”.

Konkurs plastyczny ZOSP RP rozstrzygnięty!

Praca druhny Barbary Mareckiej do finału centralnego trafiła z drugiego miejsca w eliminacjach wojewódzkich woj. łódzkiego. Na szczeblu ogólnopolskim okazała się jednak być najlepszą pracą! Serdecznie gratulujemy. Pod tym linkiem znajdują się szczegółowe wyniki konkursu.

Praca druhny Barbary Mareckiej.