KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Zawody sportowo – pożarnicze w Sulejowie

W dniu 3 września 2017 roku odbył się gminne zawody sportowo – pożarnicze w Sulejowie. W zawodach wzięło udział 7 drużyn męskich, 1 młodzieżowa oraz 1 oldbojów. Z naszej jednostki wystartowały 3 drużyny! Sędzią głównym był asp. Zbigniew Niewiadomski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Tryb.

Uczestnicy tradycyjnie startowali w dwóch konkurencjach sztafeta pożarnicza 7*50 m z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. W wyniku zmagań w dwóch konkurencjach tabela wyników kształtowała się następująco (łączny czas):

Drużyny seniorów:

  1. Krzewiny – 95, 8
  2. Kurnędz – 106, 7
  3. Sulejów Podklasztorze – 109, 7
  4. Łęczno – 109,9
  5. Przygłów – 128, 6
  6. Koło – 137, 1
  7. Barkowice Mokre – 152,8

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza oraz drużyna oldbojów  z Przygłowa zajęli 1 miejsca! Dla zwycięzców i uczestników gminnych zawodów sportowo-pożarniczych w Sulejowie wręczono pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody.

Gratulujemy zwycięskim drużynom oraz wszystkim uczestnikom zawodów!

Galeria:

Zdjęcie 1 z 34

 

Fot.: Katarzyna Rytych