KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej podziękował nam za akcję #UNasCzystyLas

Dziękujemy serdecznie Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi za wspaniałe prezenty, które otrzymaliśmy w ramach akcji #UNasCzystyLas. Upominki na nasze ręce przekazała w imieniu funduszu Pani Elżbieta Ratyńska. Takiej niespodzianki się nie spodziewaliśmy. Dziękujemy za dostrzeżenie działalności naszej jednostki na rzecz środowiska i obdarowanie nas masą prezentów.

Upominki zostaną rozdane wszystkim biorącym udział w akcji #UNasCzystyLas zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Przypomnijmy:

Nasza jednostka włączyła się w powyższą akcję zapraszając do pomocy Nadleśnictwo Piotrków,Lasy Państwowe, oraz 37 DH „Wilki” i 37 GZ „Wilczki” z Przygłowa. Inicjatywa zakończyła się ogromnym sukcesem. Zebraliśmy około 4m3 śmieci. Dzięki temu w znacznym stopniu oczyściliśmy nasze środowisko oraz spopularyzowaliśmy ideę dbania o wspólne dobro jakim są lasy.

Kolejna edycja akcji #UNasczystyLas planowana jest na październik b.r. na terenie Nadleśnictwo Piotrków,Lasy Państwowe. W sprzątaniu udział wezmą również inne jednostki OSP z terenu gminy Sulejów za co już dzisiaj serdecznie dziękujemy (szczegółowe informacje niebawem na naszej stronie).