KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

#Witek Obieżyświat zawitał w nasze strony

#Witek Obieżyświat w Barkowicach ze strażakami OSP Przygłów

We wtorek, 8 czerwca, Witek Obieżyświat zawitał w nasze strony, a konkretnie do miejscowości Barkowice. Pozytywnie zakręcony podróżnik zwiedzający Polskę domkiem na kołach, który ciągnie odrestaurowanym Ursusem.

Spotkaliśmy się z nim spontanicznie, aby wesprzeć w Jego działaniach i porozmawiać o akcjach charytatywnych i społecznych. Przekazaliśmy mu również książkę o dziejach naszej straży oraz o ziemi sulejowskiej – tak, aby mógł nas promować podczas swojej życiowej przygody. Witku życzymy udanej i spokojnej podróży oraz mówimy „do zobaczenia”. Profil Witka dostępny pod linkiem: https://www.facebook.com/Witek-Obie%C5%BCy%C5%9Bwiat-109312757472402/ zachęcamy do polubienia i udostępniania.