KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Wielkie otwarcie stacji Circle K na Korytnicy

W piątek, 28 lipca odbyło się wielkie otwarcie stacji paliw Circle K na Korytnicy. Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiego procesu zmiany marki Statoil na Circle K. W dniu otwarcia na kierowców oraz podróżujących czekały liczne promocje oraz niespodzianki. Można było skorzystać ze zniżek min.  na paliwo, kawę oraz inne produkty dostępne w ofercie.

Dla dzieciaków przygotowano plac zabaw oraz liczne upominki. Nasi strażacy również pojawili się na otwarciu stacji. Zaprezentowali samochód pożarniczy oraz posiadany sprzęt. Zainteresowani mogli wejść do samochodu, przymierzyć ubrania ochronne oraz hełm. Strażacy odpowiedzieli na wiele pytań dotyczących służby w ochotniczej straży.

Wzbudziliśmy ogromne zainteresowanie, szczególnie wśród dzieciaków – mówi dh naczelnik Michał Rytych. Pokazaliśmy im sprzęt jakim na co dzień ratujemy ludzkie życie i mienie – dodaje.

Pracownicy stacji przygotowali dla nas podziękowanie w postaci dyplomu oraz upominków za co serdecznie dziękujemy!

Galeria:

Zdjęcie 1 z 30

 

Fot.: A. Marecka, K.Rytych