KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Świetlica środowiskowa „Przytulisko” w budynku OSP

Świetlica środowiskowa w Przygłowie już działa. Znajduje się w budynku OSP Przygłów. Nowo powstała świetlica środowiskowa została organizowana przez ZHP Hufiec Piotrków Trybunalski.

„Jesteśmy gotowi zapewnić Waszym dzieciom bezpłatną opiekę organizując im kreatywnie spędzony czas w przyjemnej atmosferze z zachowaniem czasu na odpoczynek, naukę (tu chętnie wspomożemy w odrabianiu zadań domowych), posiłek. Organizować będziemy zajęcia rozwijające zainteresowania waszych pociech. Wszystko bezpłatnie”. – informuje kierownik placówki.

Świetlica Środowiskowa „Przytulisko”

Świetlica Środowiskowa „Przytulisko” w Przygłowie czynna jest od poniedziałku do piątku od 13.00 do 19.00. Przyjmuje dzieci w wieku od 6 do 18 roku życia. Informacje oraz deklaracje można uzyskać w lokalu świetlicy (budynek OSP, wejście z tyłu od strony boiska) ul. Sulejowska 33, 97-330 Przygłów lub telefonicznie kontakt: Joanna Krystek 693 114 141 – kierownik.

link do strony (źródło zdjęć): https://www.facebook.com/%C5%9Awietlica-Przytulisko-111711691293338