KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa – bezpłatne badania

W dniu 22 kwietnia 2017 roku Fundacja „Z uśmiechem przez życie” we współpracy z  gabinetem stomatologicznym Stomatologia Rodzinna FDC w Przygłowie przy ul. Przygłów Las 120, organizuje Dzień otwarty „Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa”. Będzie można przeprowadzić bezpłatne dla pacjenta badanie profilaktyczne pod kątem występowania raka jamy ustnej.

W tym dniu zostaną przeprowadzone badania kontrolne stanu uzębienia osób zgłaszających się do gabinetu oraz badania przesiewowe w kierunku występowania zmian patologicznych na błonie śluzowej jamy ustnej. Szczególnie zachęcamy do przyjścia do gabinetu pacjentów z grupy wysokiego ryzyka:

– osoby palące,

– osoby nadużywające alkoholu,

– osoby powyżej 40 roku życia,

– osoby uwarunkowane genetycznie.

Zapisy na badania pod numerem telefonu: 720 885 555

Informacje na temat fundacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.zusmiechem.org.pl