KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Michał potrzebuje naszej pomocy! Zbiórka pieniędzy!

Michał Krawczyk ma 31 lat, pracuje w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim, jako dowódca zastępu. W swojej pracy często ratował życie innych, dziś to On potrzebuje pomocy.

W listopadzie 2016 roku w wyniku ciężkiej choroby trafił do szpitala. Trzy tygodnie spędził w śpiączce farmakologicznej – stan zapalny uszkodził mięśnie, nerki, układ metaboliczny, bakterie rozwijały się w błyskawicznym tempie – zaatakowały również krew, ale dzięki wsparciu rodziny, przyjaciół, strażaków, znajomych bliższych i dalszych a także obcych ludzi krew była dostarczana na bieżąco.

W wyniku dużego osłabienia organizmu jego stan z każdym dniem pogarszał się. Pojawiły się kolejne choroby, powikłania – stan był krytyczny. Rokowania były bardzo złe ale lekarze robili wszystko, aby ratować życie Michała. Jedyną szansą na przeżycie była amputacji obu kończyn dolnych. Na szczęście przyniosła ona zamierzony cel i stan zaczął się poprawiać.

W tej chwili Michał wymaga intensywnej rehabilitacji i aby mógł w miarę normalnie funkcjonować w życiu codziennym potrzebuje specjalistycznych protez. Jeszcze całe życie przed nim dlatego tak bardzo ważne jest zakupienie jakościowo jak najlepszych protez, co niestety wiąże się z wysokimi kosztami. Dlatego, jeżeli ktoś ma ochotę i możliwość wsparcia, bardzo prosimy o pomoc i z góry serdecznie dziękujemy.

—————-> Kliknij i wspomóż kolegę Michała! <——————

 

źródło:https://remiza.com.pl/strazak-potrzebuje-naszej-pomocy-zbiorka-pieniedzy/