KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Podziel się życiem. Oddaj krew z harcerzami!

Harcerze z Przygłowa i Włodzimierzowa zapraszają na swoją zbiórkę krwi pod nazwą „I Harcerska Akcja Krwiodawstwa”. Akcja odbędzie się w sobotę, 15 kwietnia, w harcówce znajdującej się w budynku OSP Przygłów (wejście od strony boiska).

Jak informują harcerze na swoim profilu społecznościowym:

„15 kwietnia 2023 roku, między godziną 10.00 a 13.00, odbędzie się I Harcerska Akcja Krwiodawstwa organizowana przez naszych wędrowników. Z tej okazji zapraszamy wszystkich harcerzy, rodziców i przyjaciół wilków do podzielenia się swoim zdrowiem z potrzebującymi.

Przyłącz się do nas i zrób coś dobrego dla siebie i dla innych! Pokaż, że harcerze zawsze służą potrzebującym. Zachęć swoich przyjaciół i rodzinę, aby dołączyli do naszej akcji i podziel się swoim darem krwi.

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy podany poniżej i odwiedzisz naszą harcówkę 15 kwietnia! Harcówka mieści się z tyłu budynku OSP w Przygłowie na ul. Sulejowskiej 33. Nie zwlekaj, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona!

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/2zjGwxsYKAUkKigu7

Masz pytania? Już wkrótce pojawią się posty mówiące, jakie warunki musisz spełnić, by zostać dawcą i jak się do tego odpowiednio przygotować. W razie ewentualnych niejasności możesz też napisać do nas na Facebooku

https://www.facebook.com/wilki37