KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Piotrkowska firma Jan Olbracht wspiera naszą jednostkę!

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie działalność naszej straży wspiera kolejna firma. W dniu dzisiejszym dotarły do nas dary przekazane przez piotrkowską firmę Jan Olbracht Browar Rzemieślniczy Trafiły do nas środki dezynfekcyjne oraz napoje, których piotrkowska firma jest producentem.

Oprócz naszej jednostki piotrkowski browar Jan Olbracht wspomógł m.in. Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

Przekazano nam napoje: Bolek i Lolek, Pan Jałowiec, Kajko i Kokosz oraz środki dezynfekujące – których lokalna firma jest producentem. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej jednostki i liczymy na dalszą owocną współpracę w przyszłości!

Oficjalna strona firmy: https://www.browarolbracht.pl/