KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Maseczki dla mieszkańców Przygłowa i Włodzimierzowa

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców w sobotę (11.04) od godziny 10:00 strażacy OSP Przygłów będą rozdawać maseczki ochronne dla mieszkańców Przygłowa i Włodzimierzowa. Strażacy będą rozdawać maseczki w 4 punktach (lokalizacje poniżej). Pierwsza partia to 500 szt. – prosimy o odbiór maseczek najbardziej potrzebujące osoby.

Będziemy zlokalizowani w 4 najbardziej uczęszczanych punktach tj: Sklep Krokodylek Przygłów, Sklep Krokodylek Włodzimierzów, Apteka Włodzimierzów oraz plac OSP Przygłów. To tutaj od godziny 10:00 będziemy rozdawać maseczki – ustawione będą stoliki przy samochodach pożarniczych.

Maseczki są wielokrotnego użycia. Będą rozdawane nieodpłatnie. Bardzo prosimy o odbiór maseczek osoby najbardziej potrzebujące tj. osoby starsze lub robiące zakupy dla rodziny.

#COVID 19, #Koronawirus, #Maseczki