KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Nowy zastępca komendanta PSP w Piotrkowie przejął obowiązki. To Jan Mielczarek

Z dniem 6 kwietnia 2020 roku łódzki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej bryg. Grzegorz Janowski powierzył obowiązki zastępcy komendanta miejskiego PSP w Piotrkowie Trybunalskim bryg. Janowi Mielczarkowi. Od 30 marca piotrkowska komenda funkcjonowała bez zastępcy.

Przypomnijmy: st. kpt. Jacek Jaksoń został odwołany z funkcji zastępcy komendanta z dniem 30 marca 2020 roku. Od tego czasu piotrkowska komenda funkcjonowała bez zastępcy. W dniu dzisiejszym na to stanowisko został powołany bryg. Mielczarek, który dotychczas pełnił funkcję naczelnika Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim.

Nowy zastępca komendanta PSP w Piotrkowie przejął obowiązki. To Jan Mielczarek

materiały: straz.lodz.pl