KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Nasi młodzi strażacy z sukcesami w zawodach pływackich

Fot.: WOPR Piotrków Tryb. / FB

Członkowie naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z sukcesami na gminnych zawodach pływackich. Odbyły się one na sulejowskim basenie w niedzielę 14 stycznia.

Pierwsze gminne zawody pływackie dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych zostały zorganizowane przez szkołę pływania Firma „Ciechan – Swim„. Partnerem wydarzenia było Rejonowe WOPR w Piotrkowie Trybunalskim, a patronat nad zawodami objęła Gmina Sulejów.

I Zawody Pływackie – Sulejów 2024

W zawodach wzięli udział czterej członkowie naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, którzy w swoich kategoriach zajęli najwyższe miejsca. Michał Rytych zwyciężył w kategorii klas „6”, a tuż za nim znalazł się Kacper Taranowski. W kategorii klas „5” bezkonkurencyjny okazał się być Mateusz Nowicz, a jego brat Arek zajął trzecie miejsce w kategorii klas „7”.

Serdecznie gratulujemy naszej młodzieży wspaniałych wyników!

Zdjęcie główne: FB/Rejonowe WOPR w Piotrkowie Trybunalskim