KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Maseczki dla mieszkańców – 2 tura

W sobotę (18.04) strażacy OSP Przygłów od godz. 10:00 będą rozdawać kolejne maseczki dla mieszkańców Przygłowa i Włodzimierzowa. W pierwszej turze rozdano 500 szt. – tym razem rozdamy kolejne 250 szt.

Zlokalizowani będziemy w dwóch miejscach: Krokodylek Włodzimierzów (obok szkoły) i Krokodylek Przygłów (obok świateł). W tych miejscach ustawione będą samochody pożarnicze, a strażacy będą rozdawać zapakowane w torebki foliowe maseczki wielokrotnego użytku. Prosimy zainteresowanych mieszkańców o przybycie w te miejsca od godz. 10:00. Strażacy nie przewidują rozwożenia maseczek indywidualnie po domostwach!

Maseczka ochronna wielokrotnego użytku

Maseczkę można używać wielokrotnie, po każdym użyciu sterylizując ją żelazkiem z parą, gotując, piorąc w wysokich temperaturach lub sterylizując ją innymi metodami.

Uwaga! W związku z pandemią koronawirusa od jutra obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej !

Facebook informacja