KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

PSP: Podsumowanie ćwiczeń z zakresu gaszenia pożarów lasu

@profil FB/KM PSP Piotrków Tryb.

W piątek, 16 lipca, o godz. 14:00 w budynku Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim obyło się spotkanie z przedstawicielami PSP i OSP z terenu powiatu piotrkowskiego dotyczącego ćwiczeń z zakresu gaszenia pożarów lasu.

Przypomnijmy, ćwiczenia te odbyły się 8 czerwca br. na terenie Leśnictwa Wierzeje w Nadleśnictwie Piotrków w okolicach miejscowości Wygoda w gminie Wola Krzysztoporska. Zostały przedstawione wnioski z działań gaśniczych oraz ocena ćwiczeń. Spotkanie miało charakter szkoleniowy, a każdy z przedstawicieli mógł zabrać głos i przedstawić swoje spostrzeżenia. Nasza jednostka brała udział w ćwiczeniach jako zastęp wsparcia logistycznego dzięki czemu mogliśmy również uczestniczyć w podsumowaniu.