KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Gaszenie terenów trudno dostępnych – ćwiczenia z dronami – ZAPISY

W środę, 3 kwietnia, na terenie wspólnoty leśnej wsi Przygłów odbędą się ćwiczenia dotyczące gaszenia pożarów lasów w miejscach trudnodostępnych z wykorzystaniem dronów, quadów, małych przenośnych pomp oraz narzędzi ręcznych.

Organizatorem ćwiczeń jest nasza jednostka przy współpracy z firmą DILECTRO oraz Lasami Państwowymi. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak.

Zapraszamy chętne osoby do wspólnych ćwiczeń. Zajęcia są bezpłatne! Do dnia 24 marca prowadzimy nabór na szkolenie dla 15 ratowników OSP z terenu powiatu piotrkowskiego. Wystarczy napisać zgłoszenie na adres e-mail: ospprzyglow@gmail.com zawierające imię i nazwisko oraz reprezentowaną jednostkę. Możliwe jest grupowe zgłoszenie (jedna wiadomość e-mail).