KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Kontrola gotowości bojowej

OSP Przygłów mamy zgłoszenie o wydobywającym się dymie z dachu budynku zlokalizowanego przy ulicy Sulejowskiej 33. Ze zgłoszenia wynika, iż w budynku mogą znajdować się osoby…
Przyjąłem, wyjeżdżam 5 osobowym zastępem 349E75 wraz z dowódcą.


Takie założenie przygotowali dla nas pracownicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Tryb. na kontroli gotowości bojowej w naszej jednostce, która została przeprowadzona dzisiaj około godziny 12:10. Sprawdzono m.in. prowadzenie akcji przez naszych strażaków, łączność ze stanowiskiem kierowania, przygotowanie sprzętowe, oraz czas wyjazdu do akcji. Po przeprowadzonych ćwiczeniach strażacy napisali test sprawdzający.

OSP Przygłów: ocena bardzo dobry!

Taka kontrola odbywa się w naszej jednostce co roku w sposób niezapowiedziany. Nasi ratownicy stanęli na wysokości zadania otrzymując po raz kolejny ocenę bardzo dobrą. Sprawdzający tj. st. kpt. Piotr Kaźmierczak, mł. kpt. Piotr Misztela oraz mł. asp. Dawid Łągwa przekazali nam wiele cennych uwag dzięki którym nasze działania będą prowadzone bardziej profesjonalnie. Mieszkańcy naszej miejscowości i  całej gminy mogą czuć się bezpiecznie całą dobę przez cały rok!