KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Zobacz prezentację i wygraj czujnik gazu! Konkurs dla mieszkańców powiatu piotrkowskiego

W ramach kampanii edukacyjnej #Bezpieczna butla, bezpieczny dom mamy dla Was czujniki gazu, które zasponsorował starosta Piotr Wojtysiak. Jest to pierwszy etap kampanii, którą przeprowadzimy dla mieszkańców powiatu piotrkowskiego. W tym tygodniu rozdamy 10 sztuk. Co należy zrobić, aby wygrać czujnik gazu? Sprawdź fanpage OSP Przygłów na facebook.

Fanpage OSP Przygłów

📣 Uwaga! Ogłaszamy konkurs! ➡️W ramach kampanii edukacyjnej #Bezpieczna butla, bezpieczny dom mamy dla Was czujniki…

Opublikowany przez OSP KSRG Przygłów Niedziela, 13 grudnia 2020

Pod powyższym linkiem zawarte są zasady jak zdobyć czujnik gazu w pierwszej edycji konkursu. Strażacy przewidują 3 edycje konkursowe na najbliższe 3 tygodnie. Poniżej udostępniamy prezentację w której zawarte są najważniejsze zasady korzystania z butli gazowych w gospodarstwach domowych. Można tam znaleźć cenne rady i podpowiedzi przygotowane przez strażaków. Prosimy stosować się do zaleceń oraz przekazywać informację znajomym / sąsiadom.

Prezentacja dla mieszkańców

Aby odtworzyć prezentację kliknij myszką na slajd (kolejne kliknięcie spowoduje zmianę slajdu).

Infografika jak montować czujnik gazu
Obraz: Marta Rytych