KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Zderzenie dwóch samochodów na DK 12 w Przygłowie

W piątek, 13 marca, na DK 12 w Przygłowie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Pomimo groźnie wyglądającego wypadku na szczęście nikt nie wymagał pomocy lekarskiej. Na miejsce wezwano dwa zastępy straży pożarnej oraz Policję.

Do wypadku doszło około godziny 12 na 408 km krajowej 12 na skrzyżowaniu Kałek – Przygłów – Nowa Wieś. Kierujący samochodem dostawczym próbował przejechać skrzyżowanie jadąc od Kałku w kierunku Nowej Wsi. Niestety źle ocenił sytuację na drodze i uderzył w samochód osobowy jadący od Sulejowa w kierunku Piotrkowa.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało i nikt nie wymagał hospitalizacji. Na miejsce zadysponowano zastęp z OSP Przygłów i PSP Piotrków oraz Policję. Strażacy zabezpieczyli pojazdy oraz usunęli rozlane substancje z jezdni.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć! Fot.: K. Skowrońska/OSP Przygłów