KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Wypadek w Poniatowie. Jedna osoba trafiła do szpitala

Wypadek w Poniatowie na DK 12 (gm. Sulejów)

Do wypadku doszło dzisiaj 13 stycznia na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Poniatów tuż przed godziną 17:00. Zderzył się tutaj samochód osobowy z dostawczym. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala.

– Kierująca Reanult Clio wyjeżdżając z terenu posesji, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu w kierunku Piotrkowa Mercedesowi Sprinterowi. W wyniku tego manewru doszło do zderzenia. Kobieta została poszkodowana i przewieziono ją do szpitala – relacjonuje asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy piotrkowskiej policji.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z PSP Piotrków, jeden z OSP Przygłów, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Na czas działań droga została całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Utrudnienia trwały blisko trzy godziny.