KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Wypadek w Poniatowie. 5 osób rannych

Do wypadku doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 12 w Poniatowie. 5 osób zostało rannych w tym 3 dzieci w wieku 7, 9  i 11 lat. Osoby poszkodowane zostały przewiezione do szpitala w Piotrkowie Tryb.

W wypadku udział wzięły trzy samochody – dwa osobowe oraz jeden ciężarowy. Kierowca samochodu ciężarowego nie zachował należytej ostrożności i uderzył w poprzedzającego go samochodu osobowego mitsubishi, a ten w forda. Pięć osób z samochodu marki mitsubishi (w tym dzieci) zostało przewiezionych do szpitala – ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Utrudnienia na krajowej 12 trwały kilka godzin, a ruch odbywał się wahadłowo. Na miejsce zadysponowano zastęp z naszej jednostki, 2 z JRG Piotrków Tryb., Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję.