KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Wypadek na DK 12 w Przygłowie

Kolizja 4 samochodów na DK 12 w Przygłowie

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 17.10 na krajowej 12 na moście w Przygłowie (408km 400m). W kolizji wzięły udział 4 samochody osobowe. Prawdopodobnie kierowcy nie zachowali należytej odległości pomiędzy pojazdami i doszło do stłuczki. W czasie zdarzenia ruch na krajowej 12 był bardzo wzmożony co mogło przyczynić się do powstania zagrożenia.

Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na czas działań prawy pas w kierunku Sulejowa był zablokowany. Na miejscu policjanci kierowali ruchem wykorzystując środkowy pas ruchu (tzw. lewoskręt). Dzięki temu udało się znacząco udrożnić „dwunastkę”.

Na miejsce wezwano straż pożarną!

Nasza jednostka została zadysponowana na miejsce około godziny 17:30 w celu neutralizacji płynów eksploatacyjnych. Strażacy zabezpieczali również miejsce zdarzenia do pełnego udrożnienia drogi.