KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Karambol w Poniatowie. Zderzyło się 6 samochodów.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 15.00 na krajowej 12 w miejscowości Poniatów. Zderzyło się pięć samochodów osobowych oraz jeden ciężarowy. Do szpitala trafiło 8 osób w tym 3-miesięczne i 9-letnie dziecko.

Wszystkie samochody poruszały się w kierunku Sulejowa. Pierwszy zatrzymał się, a reszta zaczęła najeżdżać na poprzedzające pojazdy. Łącznie w zdarzeniu wzięło udział 11 podróżujących w tym mieszkańcy Ukrainy. 8 osób zostało przetransportowanych do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Początkowo ruch był zablokowany w obu kierunkach. Później została udrożniona nitka w kierunku Piotrkowa i ruch puszczany był „wahadłowo”.

[Not a valid template]

Na miejsce zadysponowano: OSP Przygłów, JRG Piotrków Tryb., ZRM oraz Policję.