KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Samochód uderzył w budynek w Sulejowie. Jedna osoba poszkodowana

Do groźnego zdarzenia doszło w piątek, 30 kwietnia, przed godziną 18 w Sulejowie na ulicy Klasztornej. Kierowca samochodu osobowego z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jeden z budynków. Wezwano służby.

Strażacy po przybyciu na miejsce nawiązali kontakt z poszkodowanym oraz ewakuowali go z pojazdu. Następnie przekazali mężczyznę Zespołowi Ratownictwa Medycznego – został przetransportowany do szpitala w Piotrkowie. Mieszkaniec powiatu piotrkowskiego sam podróżował pojazdem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Na miejsce oprócz policji i karetki wezwano strażaków z OSP Przygłów, OSP Sulejów, OSP Sulejów – Podklasztorze oraz PSP Piotrków.

Wypadek w Sulejowie – samochód uderzył w budynek