Warning: include(/66740): failed to open stream: No such file or directory in /home/server538294/ftp/migracja/77.55.252.22/public_html/ospprzyglow/wp-includes/class-wp.php on line 786

Warning: include(): Failed opening '/66740' for inclusion (include_path='.:/home/server538294/ftp') in /home/server538294/ftp/migracja/77.55.252.22/public_html/ospprzyglow/wp-includes/class-wp.php on line 786
Pożar w budynku mieszkalnym w Poniatowie - KSRG OSP Przygłów

KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Pożar w budynku mieszkalnym w Poniatowie

Fot.: archiwum jednostki

Cztery zastępy straży pożarnej interweniowały dziś (17 maja) w miejscowości Poniatów, gdzie doszło do pożaru w budynku mieszkalnym jednorodzinnym. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego stanowiska kierowania przed godz. 11:00.

Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się, że do pożaru doszło w części kuchennej budynku. W środku panowało duże zadymienie. Na szczęście wszyscy domownicy wyszli poza budynek.

W pierwszej kolejności ratownicy odłączyli prąd od budynku oraz wynieśli palące się elementy na zewnątrz co pozwoliło na zminimalizowanie strat związanych z zalaniem pomieszczeń. Następnie skontrolowali cały budynek kamerą termowizyjną oraz oddymili pomieszczenia.

Na miejscu pracowali strażacy z PSP Piotrków (2 zastępy), OSP Przygłów oraz OSP Uszczyn. Działania gaśnicze zakończono po około godzinie.