Warning: include(/66740): failed to open stream: No such file or directory in /home/server538294/ftp/migracja/77.55.252.22/public_html/ospprzyglow/wp-includes/class-wp.php on line 786

Warning: include(): Failed opening '/66740' for inclusion (include_path='.:/home/server538294/ftp') in /home/server538294/ftp/migracja/77.55.252.22/public_html/ospprzyglow/wp-includes/class-wp.php on line 786
Groźny wypadek w Poniatowie. Jedna osoba zakleszczona - KSRG OSP Przygłów

KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Groźny wypadek w Poniatowie. Jedna osoba zakleszczona

Groźny wypadek w Poniatowie na DK 12. Zderzył się samochód osobowy z ciężarowym. Jedna osoba była zakleszczona w pojeździe.

Do zdarzenia doszło w środę, 17 maja, około godziny 19:20 na 404 kilometrze krajowej „dwunastki”. Na miejsce natychmiast zostały zadysponowane cztery zastępy straży pożarnej z PSP Piotrków, OSP Przygłów oraz OSP Uszczyn.

Strażacy po dotarciu na miejsce zdarzenia zastali samochód osobowy leżący w rowie, w którym znajdowała się uwięziona osoba. Konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych, aby wykonać dostęp do poszkodowanego. Na szczęście osoba ta była przytomna i po ewakuacji została natychmiast przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.

Na czas działań droga DK 12 była całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy przez miejscowość Koło.