Poszukiwana Barbara Kowalewska odnaleziona w pow. opoczyńskim

Poszukiwana kobieta została dziś odnaleziona przed godziną 8.00 w pow. opoczyńskim. Jest cała i zdrowa. Kierowała się wzdłuż krajowej 12. Została odnaleziona przez rodzinę.

Poszukiwania trwały od sobotniego popołudnia

Barbara Kowalewska opuściła dom w piątek. Ostatni raz widziana była w sobotę w Kłudzicach i na tym obszarze policjanci oraz strażacy rozpoczęli intensywne poszukiwania.

Na miejscu pojawił się min. policyjny śmigłowiec, którym sprawdzano rozległy teren z powietrza. Wezwano również grupę poszukiwawczą OSP Łódź Jędrzejów i OSP Justynów z psami tropiącymi. Na miejscu wykorzystywano również quada z PSP Piotrków Tryb.

W poszukiwaniach uczestniczyli policjanci z Piotrkowa i Sulejowa, strażacy z: PSP Piotrków Tryb., OSP Przygłów, OSP Kłudzice, OSP Witów, OSP Łódź Jędrzejów, OSP Justynów oraz Straż Leśna.